Nasz zespół

Marta Zielińska - Sordyl

lekarz dentysta oraz założyciel SORDYL STOMATOLOGIA

W 2010 roku ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Odbyła staże w Klinikach Uniwersyteckich w Wuerzburgu (Niemcy) oraz w Budapeszcie (Węgry). Ponadto, praktykowała stomatologię w Anglii w klinice Dr Tan Hoak w Londynie oraz w niemieckim Kreutztal. Podczas studiów wielokrotnie zdobywała pierwsze miejsca na Międzynarodowej Konferencji Naukowej Studentów Medycyny. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje – uczestniczyła w ponad 70 kursach stomatologicznych prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców. Uważa, że w stomatologii najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego pełne zadowolenie z przeprowadzonego leczenia. Jej dbałość o szczegóły, zaangażowanie w każdy przypadek oraz pogodna natura zapewniają pacjentom pełen komfort leczenia. Doktor Zielińska-Sordyl może prowadzić konsultacje również w języku angielskim i jest zawsze otwarta na nowe wyzwania.

Katarzyna Hędrzak - Nolka

ortodoncja

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas studiów była nagradzana stypendium naukowym za wspaniałe wyniki w nauce i pracę w kole naukowym przy Katedrze Ortodoncji. W latach 2010- 2014 ukończyła Staż Specjalizacyjny z dziedziny ortodoncji w Poliklinice pod Szyndzielnią w Bielsku - Białej.
Uczestniczka kilkudziesięciu kursów ortodontycznych prowadzonych przez światowej sławy wykładowców. Jej pasją jest ortodoncja - możliwości, jakie stwarza nowoczesne leczenie oraz sposób, w jaki odmienia ono życie zarówno dzieci, jak i dorosłych. Kocha podróże i aktywne spędzanie czasu z rodziną.

Michał Gorol

chirurgia stomatologiczna, implantologia

Absolwent wydziału lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W trakcie studiów należał do Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, dzięki czemu oprócz kształcenia i rozwijania tematów nieobjętych materiałem nauczania, miał okazję być na bieżąco z wieloma nowościami w dziedzinach stomatologicznych. Pomimo upływu lat, jego zapał i miłość do stomatologii, nie osłabł. Nieustannie powiększa zasób wiedzy, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i sympozjach zwłaszcza z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego pod którego autoryzacją prowadzi Praktykę Implantologiczną.
W Centrum zajmuje się rekonstrukcją narządu żucia z wykorzystaniem implantów i prac implantoprotetycznych oraz wykonuje ekstrakcje zębów zatrzymanych i uciążliwych “ósemek. Ponadto wykonuje zabiegi stomatologii estetycznej takie jak licówki, korony oraz zabiegi periodontologiczne.
Po godzinach pracy pasjonuje się enologią – jest specjalistą od konsumpcji wina. Jego pasją jest także motoryzacja i sport.

Karolina Górska

lekarz dentysta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Podczas studiów aktywny członek Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz stomatologii dziecięcej. Swoją wiedzę i umiejętności praktyczne podnosi poprzez udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych. W pracy szczególnie zwraca uwagę na profilaktykę stomatologiczną oraz edukacje Pacjenta. Jej miłe i pogodne usposobienie sprawia, że zyskuje sympatię zarówno dorosłych, jak i małych pacjentów. Wolny czas spędza aktywnie na wędrówkach górskich, wycieczkach rowerowych i zajęciach jogi.

Malwina Grzyb

lekarz dentysta

Ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. W pracy największą satysfakcję sprawia jej uśmiech i zadowolenie pacjenta. Jest osobą życzliwą i komunikatywną. Zajmuje się głównie stomatologią dziecięcą, stomatologią zachowawczą i endodoncją. Na dalsze lata pracy za cel stawia sobie poszerzanie swoich umiejętności zwłaszcza z endodoncji mikroskopowej, stomatologii estetycznej oraz chirurgii. Swój wolny czas spędza aktywnie z rodziną. Jej pasją jest sport.

Karolina Puchała

higienistka stomatologiczna

Jestem absolwentką Medycznej Szkoły Policealnej w Rzeszowie na kierunku Asystentka stomatologiczna. Zdobyłam także dodatkową wiedzę z zakresu zdrowia publicznego studiując na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Po ukończeniu szkoły nieprzerwanie pracuje w zawodzie, ciągle podnosząc swoje kwalifikacje Zależy mi, aby wykonywane przeze mnie zabiegi profilktyczne stały się dla pacjentów relaksem i elementem zdrowego stylu życia.W pracy cenię sobie profesjonalizm i przyjazne relacje między personelem. Dzięki komunikatywności i uśmiechowi staram się zdjąć stres towarzyszący pacjentom przed wizytą.

Karina Brańka - Moskała

higienistka stomatologiczna

Jestem dyplomowaną higienistka stomatologiczną. Zdrowy i piękny uśmiech Pacjentów to mój priorytet. Praca ta daje mi dużą satysfakcję i możliwość rozwoju. Cechują mnie uśmiech, indywidualne oraz życzliwe podejście do drugiego człowieka. Jako osoba komunikatywna, otwarta z łatwością nawiązuję pozytywne relacje z Pacjentami i dbam o to, aby czas spędzony w naszym gabinecie był przyjemny a Pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo. Praca w SORDYL STOMATOLOGIA daje mi możliwość współpracy z pozytywnymi, pełnymi pasji ludźmi. :)

Joanna Handerska

kierownik recepcji

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Finanse i Rachunkowość. W pracy najważniejszy jest dla mnie kontakt z drugim człowiekiem oraz zadowolenie pacjentów. Komunikatywność i otwartość sprawiają, że łatwo nawiązuje kontakt z pacjentami. Jestem osobą uśmiechniętą i swoim uśmiechem pragnę zarażać innych. W wolnej chwili lubię czytać książki i jeździć na wycieczki rowerowe.

Barbara Balon

higienistka stomatologiczna

Jestem dyplomowaną higienistka stomatologiczną. Piękne białe, lśniące i zdrowe zęby to marzenie każdego z nas. Moja praca polega na tym aby to marzenie spełnić, poprzez wykonywanie profesjonalnych zabiegów higienistycznych. Do moich pacjentów podchodzę indywidualnie i staram rozwiązać każdy problem w miarę moich możliwości. 
Zależy mi na tym aby zabiegi higienizacyjne stały się przyjemne a pacjenci wychodzili zadowoleni, uśmiechnięci oraz aby widzieli efekty mojej pracy. W pracy cenię sobie skrupulatność, sumienność a przede wszystkim profesjonalizm.

Aneta Grzybek

asystentka stomatologiczna

Od Października 2020 pracuję jako asystentka stomatologiczna w Sordyl Stomatologia. Dzięki temu ,że jestem osobą uśmiechniętą i otwartą do ludzi, staram się aby wizyty Naszych Pacjentów zostały zapamiętane jako profesjonalne i przyjemne. Dla najmłodszych służę wsparciem i pomocą przy tak ważnych wizytach adaptacyjnych. Chcę aby każdy czuł radość i satysfakcję przy dążeniu do zdrowego i pięknego uśmiechu. Dążę do tego aby doskonalić się dla Państwa w każdym możliwym aspekcie związanym ze Stomatologią. Prywatnie interesuję się pracami typu Handmade. Jestem szczesliwa że pracuje wśród tak uśmiechniętego i pomocnego personelu.

Płatność kartą
Parking
Winda
Darmowe
WF-FI
Klimatyzacja
Kącik dla dzieci
Udogodnienia dla
niepełnosprawnych
TV