O nas

Przekonasz się, że SORDYL STOMATOLOGIA to nie kolejne miejsce, gdzie „leczone są Twoje zęby”. Nasze działania skoncentrowane są na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta oraz otoczeniu go opieką i troską. My leczymy ludzi a nie zęby.

Według nas nowoczesna stomatologia to nie tylko wykonywane na światowym poziomie zabiegi, ale również kompleksowe podejście do potrzeb każdego pacjenta. W dbałości o najwyższą jakość w SORDYL STOMATOLOGIA zgromadziliśmy najlepszych specjalistów z różnych dziedzin stomatologii. Wyposażyliśmy ich w najnowocześniejszy sprzęt i materiały oraz wdrożyliśmy standardy, którymi szczycą się najbardziej prestiżowe kliniki dentystyczne na świecie. W naszym centrum zainteresowania jest jednak bezwarunkowo człowiek. Leczenie opieramy na ścisłej współpracy między pacjentem a zespołem SORDYL STOMATOLOGIA. Sukces tej dewizy opiera się na zaufaniu i bezpieczeństwie. Wiemy, jak ważne w opiece stomatologicznej są cierpliwość, serdeczność i empatia.

Z myślą o Twoim komforcie stworzyliśmy piękną i wygodną przestrzeń. Najważniejszy dla nas jesteś Ty, Twoje zdanie i Twoje potrzeby. Zawsze o tym pamiętamy!

 
 
 
 
Płatność kartą
Parking
Winda
Darmowe
WF-FI
Klimatyzacja
Kącik dla dzieci
Udogodnienia dla
niepełnosprawnych
TV