Nasz zespół

Marta Zielińska - Sordyl

lekarz dentysta oraz założyciel SORDYL STOMATOLOGIA

W 2010 roku ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Odbyła staże w Klinikach Uniwersyteckich w Wuerzburgu (Niemcy) oraz w Budapeszcie (Węgry). Ponadto, praktykowała stomatologię w Anglii w klinice Dr Tan Hoak w Londynie oraz w niemieckim Kreutztal. Podczas studiów wielokrotnie zdobywała pierwsze miejsca na Międzynarodowej Konferencji Naukowej Studentów Medycyny. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje – uczestniczyła w ponad 70 kursach stomatologicznych prowadzonych przez polskich i zagranicznych wykładowców. Uważa, że w stomatologii najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego pełne zadowolenie z przeprowadzonego leczenia. Jej dbałość o szczegóły, zaangażowanie w każdy przypadek oraz pogodna natura zapewniają pacjentom pełen komfort leczenia. Doktor Zielińska-Sordyl może prowadzić konsultacje również w języku angielskim i jest zawsze otwarta na nowe wyzwania.

Katarzyna Hędrzak - Nolka

ortodoncja

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas studiów była nagradzana stypendium naukowym za wspaniałe wyniki w nauce i pracę w kole naukowym przy Katedrze Ortodoncji. W latach 2010- 2014 ukończyła Staż Specjalizacyjny z dziedziny ortodoncji w Poliklinice pod Szyndzielnią w Bielsku - Białej.
Uczestniczka kilkudziesięciu kursów ortodontycznych prowadzonych przez światowej sławy wykładowców. Jej pasją jest ortodoncja - możliwości, jakie stwarza nowoczesne leczenie oraz sposób, w jaki odmienia ono życie zarówno dzieci, jak i dorosłych. Kocha podróże i aktywne spędzanie czasu z rodziną.

Michał Gorol

chirurgia stomatologiczna, implantologia

Absolwent wydziału lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W trakcie studiów należał do Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, dzięki czemu oprócz kształcenia i rozwijania tematów nieobjętych materiałem nauczania, miał okazję być na bieżąco z wieloma nowościami w dziedzinach stomatologicznych. Pomimo upływu lat, jego zapał i miłość do stomatologii nie osłabł. Nieustannie powiększa zasób wiedzy uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i sympozjach, zwłaszcza z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, pod którego autoryzacją prowadzi Praktykę Implantologiczną.
W Sordyl Stomatologia zajmuje się rekonstrukcją narządu żucia z wykorzystaniem implantów i prac implantoprotetycznych oraz wykonuje ekstrakcje zębów zatrzymanych i uciążliwych "ósemek". Ponadto wykonuje zabiegi stomatologii estetycznej takie jak licówki, korony oraz zabiegi periodontologiczne.
Po godzinach pracy pasjonuje się enologią – jest specjalistą od konsumpcji wina. Jego pasją jest także motoryzacja i sport.

Karolina Słodowska

lekarz dentysta- urlop macierzyński

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Podczas studiów aktywny członek Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz stomatologii dziecięcej. Swoją wiedzę i umiejętności praktyczne podnosi poprzez udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych. W pracy szczególnie zwraca uwagę na profilaktykę stomatologiczną oraz edukacje Pacjenta. Jej miłe i pogodne usposobienie sprawia, że zyskuje sympatię zarówno dorosłych, jak i małych pacjentów. Wolny czas spędza aktywnie na wędrówkach górskich, wycieczkach rowerowych i zajęciach jogi.

Malwina Grzyb

lekarz dentysta

Ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. W pracy największą satysfakcję sprawia jej uśmiech i zadowolenie pacjenta. Jest osobą życzliwą i komunikatywną. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i endodoncją. Na dalsze lata pracy za cel stawia sobie poszerzanie swoich umiejętności zwłaszcza z endodoncji mikroskopowej, stomatologii estetycznej oraz chirurgii. Swój wolny czas spędza aktywnie z rodziną. Jej pasją jest sport.

Aleksandra Mrowiec

lekarz dentysta

Absolwentka Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu.
W trakcie studiów aktywna członkini Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. 
Zajmuje się stomatologią ogólną ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii zachowawczej, estetycznej i endodoncji. Wartością nadrzędną w zawodzie stomatologa jest dla niej dbanie o dobro i zdrowie pacjenta, a jego zadowolenie jest motywacją w pracy. Ciągle poszerza swoje kwalifikacje i umiejętności praktyczne, uczestnicząc w licznych kursach z zakresu endodoncji mikroskopowej, stomatologii zachowawczej oraz protetyki. 
Po pracy spełniona żona i mama. Uwielbia podróże, kuchnię włoską i lody pistacjowe. Wolny czas spędza najchętniej na wycieczkach rowerowych i górskich wraz z rodziną.

Katarzyna Serafin-Polak

lekarz dentysta

Katarzyna Serafin-Polak - ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2016 roku. W swojej codziennej pracy skupia się głównie na stomatologii zachowawczej, endodoncji i pedodoncji.
Nieustannie rozwija swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach i kursach, a w czasie studiów także w kołach naukowych.
Stomatologia jest jej prawdziwą pasją, a przywracanie pacjentom zdrowych i pięknych uśmiechów jest wielką przyjemnością. Na co dzień nie zapomina jednak o profilaktyce i edukacji pacjentów już od najmłodszych lat, gdyż jest to podstawa do utrzymania zdrowia jamy ustnej na lata. W wolnym czasie spędza aktywnie czas z rodziną, najchętniej jeżdżąc na rowerze.

Karolina Młocek

higienistka stomatologiczna- urlop macierzyński

Od roku 2020 jestem dyplomowaną higienistka stomatologiczna. W Sordyl Stomatologia możecie mnie państwo spotkać na recepcji lub na asyście. Pomoc pacjentowi to dobro nadrzędne, które prowadzi do pięknego zdrowego uśmiechu. Bardzo lubię pracować z dziećmi. Ważne jest żeby edukować młodego pacjenta już od najmłodszych lat aby wyrobić w dziecku zdrowe nawyki. Praca w Sordyl Stomatologia, to praca bardzo fascynująca, ucząca cierpliwości. W wolny czas spędzam na zabawie ze swoim synem i wycieczkach górskich.

Aneta Grzybek - Pełka

higienistka stomatologiczna

Od października 2020 pracuję jako higienistka stomatologiczna w Sordyl Stomatologia. Dzięki temu ,że jestem osobą uśmiechniętą i otwartą do ludzi, staram się aby wizyty Naszych Pacjentów zostały zapamiętane jako profesjonalne i przyjemne. Dla najmłodszych służę wsparciem i pomocą przy tak ważnych wizytach adaptacyjnych. Chcę aby każdy czuł radość i satysfakcję przy dążeniu do zdrowego i pięknego uśmiechu. Dążę do tego aby doskonalić się dla Państwa w każdym możliwym aspekcie związanym ze Stomatologią. Prywatnie interesuję się pracami typu Handmade. Jestem szczesliwa że pracuje wśród tak uśmiechniętego i pomocnego personelu.

Karina Brańka - Moskała

higienistka stomatologiczna

Jestem dyplomowaną higienistka stomatologiczną. Zdrowy i piękny uśmiech Pacjentów to mój priorytet. Praca ta daje mi dużą satysfakcję i możliwość rozwoju. Cechują mnie uśmiech, indywidualne oraz życzliwe podejście do drugiego człowieka. Jako osoba komunikatywna, otwarta z łatwością nawiązuję pozytywne relacje z Pacjentami i dbam o to, aby czas spędzony w naszym gabinecie był przyjemny a Pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo. Praca w SORDYL STOMATOLOGIA daje mi możliwość współpracy z pozytywnymi, pełnymi pasji ludźmi. :)

Karolina Puchała

higienistka stomatologiczna

Jestem absolwentką Medycznej Szkoły Policealnej w Rzeszowie na kierunku Asystentka stomatologiczna. Zdobyłam także dodatkową wiedzę z zakresu zdrowia publicznego studiując na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Po ukończeniu szkoły nieprzerwanie pracuje w zawodzie, ciągle podnosząc swoje kwalifikacje Zależy mi, aby wykonywane przeze mnie zabiegi profilktyczne stały się dla pacjentów relaksem i elementem zdrowego stylu życia.W pracy cenię sobie profesjonalizm i przyjazne relacje między personelem. Dzięki komunikatywności i uśmiechowi staram się zdjąć stres towarzyszący pacjentom przed wizytą.

Monika Matejko

higienistka stomatologiczna

Zdobyłam tytuł higienistki stomatologicznej w Krakowie. Dotychczasowe wykształcenie pedagogiczne i doświadczenie w pracy z dziećmi, pozwala mi budować z najmłodszymi pacjentami przyjacielskie relacje oparte na zaufaniu. Jestem osobą szczerą, energiczną i pozytywnie nastawioną do ludzi. W mojej pracy cenię sobie efektywną współpracę, dobrą atmosferę i możliwość ciągłego rozwoju, dlatego cieszę się, że mogłam dołączyć do zespołu Sordyl Stomatologia. Staram się, by każdy pacjent czuł się w pełni swobodnie i bezpiecznie. W niedalekiej przyszłości chciałabym podjąć działania związane edukacją prozdrowotną i profilaktyką wśród dzieci i młodzieży w zakresie higieny stomatologicznej.

Klaudia Bogunia

higienistka stomatologiczna

Jestem absolwentką Akademii Zawodowej w Oświęcimiu, gdzie ukończyłam kierunek higienistka stomatologiczna. Nieustannie podnoszę kompetencje zawodowe uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach, dzięki którym Pacjenci czują się komfortowo podczas wizyty. Dla najmłodszych służę wsparciem i pomocą w trakcie wizyt adaptacyjnych. W pracy cenię sobie pozytywną atmosferę i przyjazne relacje w zespole. Prywatnie żona i miłośniczka psów rasy Chihuahua.

Renata Paleczny

rejestratorka

Ukończyłam studia na kierunku dietetyka na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W Sordyl Stomatologia mogą Państwo spotkać mnie na recepcji. Dobre samopoczucie pacjenta oraz profesjonalna pomoc są dla mnie priorytetem. Zaangażowanie, empatia oraz świetna organizacja pomagają mi sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Poza pracą interesuję się oczywiście tematyką odżywiania, a w wolnym czasie uwielbiam jeździć na rowerze. Na codzień jestem również spełnioną żoną i mamą.

Joanna Kosek

rejestratorka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Finanse i Rachunkowość. W pracy najważniejszy jest dla mnie kontakt z drugim człowiekiem oraz zadowolenie pacjentów. Komunikatywność i otwartość sprawiają, że łatwo nawiązuje kontakt z pacjentami. Jestem osobą uśmiechniętą i swoim uśmiechem pragnę zarażać innych. W wolnej chwili lubię czytać książki i jeździć na wycieczki rowerowe.


Justyna Socała

rejestratorka

Jestem absolwentką Uniwesytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. W Sordyl Stomatologia mogą Państwo spotkać mnie na recepcji. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie oraz z uśmiechem. Poza pracą lubię czytać książki oraz spędzać czas na świeżym powietrzu. Pasjonują mnie również górskie wędrówki.

Płatność kartą
Parking
Winda
Darmowe
WF-FI
Klimatyzacja
Kącik dla dzieci
Udogodnienia dla
niepełnosprawnych
TV